Přeskočit na obsah

Malba na zeď a mural art, nástěnná malba

co nabízím

Nástěnná malba | Graffiti na zakázku | Mural art | Malba na zeď | Interiérová malba na stěnu | Exteriérová malba na stěnu

Umělecká malba na zeď či mural art vdechne život do interiéru i exteriéru. Pobyt v prostoru se tak může stát neopakovatelným zážitkem. Realizace provádím jak pro komerční prostory, tak pro soukromé využití. Dle požadavků připravím grafickou vizualizaci pro malbu na zeď či mural art, nástěnná malba sa následně realizuje v živém prostoru. 

Projekt LabArt je odpovědí na poptávku po umělecké malbě pro komerční i soukromé účely:

  • interiérové malby restaurací
  • zákazky pro samosprávu města
  • spolupráce s muzei a galeriemi
  • interiéry bytových prostor
  • komerční malba
  • graffiti a exteriérová malba pro eventy

Techniky

Při malbách využívám akrylovou malbu na zeď, malbu sprejem ve graffiti stylu, linoryt, kombinace technik.

Zkušenosti

Malby na zeď a graffiti realizuji již od roku 2006, kdy jsem studoval propagační výtvarnictví a propagační grafiku. Zkušenosti čerpám ze studií, předchozí praxe či z vlastné volné tvorby. Zrealizoval jsem desítky maleb pro soukromé i komerční využití.

Lokalita

Lokalita maleb není omezena, po domluvě je malba na zeď realizována v prostoru v rámci České republiky i Slovenska.

Cena

Základní cena maleb je od 1000 Kč/m², dle situace je možné ji přizpůsobit. Výsledná cena se pak může lišit dle složitosti návrhu; prostorových dispozic, barevnosti, potřebné techniky a náročnosti materiálů. Základní cena za grafickou vizualizaci je od 500 Kč – může se lišit dle složitosti motivu/návrhu a barevnosti či dle počtu pohledů a konzultací.

Fithouse kroměříž

Časozběr, interiérová realizace pro posilovnu Fithouse Kroměříž

Umělecká malba sprejem s graffiti prvky
Nástěnná malba fitness centra

portfolio

Interiérová a exteriérová malba na zakázku

Na základě zadání a prostorových dispozic realizuji interiérové i exteriérové malby na zeď. Zadání je možné komunikovat telefonicky, online nebo osobně. Tematické požadavky násleně zpracuji do digitální grafické vizualizace, kterou pak opět společně konzultujeme. Po schválení grafického návrhu proběhne realizace malby v živém prostoru v dohodnutém termínu. Základní ceník se primárně odvíjí od velikosti plochy, cena se ale může lišit v závislosti od prostorových dispozic a zložitosti návrhu..

Interiérové malby na stěnu – Ukázky realizací

Exteriérové malby na stěnu, mural art – Ukázky realizací

průběh spolupráce

Konzultace

Zadání a požadavky na malbu je možné komunikovat telefonicky, online nebo osobně přímo v prostoru.

Při elektronické komunikaci mi ideálně poskytnete snímky interiéru či exteriéru, kde sa má malba realizovat. Fotografie můžou být pořízeny z více úhlů, což pomůže pro lepší predstavu o daném prostoru. Podklady následně využiju pro následnou grafickou vizualizaci.

Grafická vizualizace

Na přání zákazníka je možné vytvořit návrh v digitální podobě. Do fotografie prostoru vložím návrh v grafické podobě tak, aby s ním budoucí malba na zeď co nejlépe kompozičně korespondovala. Digitální návrh malby pak poskytnu na schválnení a konzultaci.

Získáte tak konrétní představu, jak bude dílo/realizace vypadat v daném prostoru a v rámci skutečného prostorového rozvržení a dispozic.

Realizace

Po konzultaci a následném schválení digitální vizualizace realizuji dílo v živém prostoru, v dohodnutém termínu. Výsledná realizace se od původního návrhu může lišit! A to hlavně vplyvem faktorů, jako jsou světelné podmínky; prostorové dispozice; formální převod z návrhu do malby; povrch podkladového materiálu; převod z malého digitálního formátu do finální velikosti. Při zvětšení návrhu na finální rozměr přibude detailů.