Přeskočit na obsah

Malba na zeď a mural art, nástěnná malba

M

Nástěnná malba | Graffiti na zakázku | Mural art | Malba na zeď | Interiérová malba na stěnu | Exteriérová malba na stěnu

Časozběr, interiérová realizace pro posilovnu Fithouse Kroměříž

Umělecká malba na zeď či mural art vdechne život do interiéru i exteriéru. Pobyt v prostoru se tak může stát neopakovatelným zážitkem. Realizace provádím jak pro komerční prostory, tak pro soukromé využití. Dle požadavků připravím grafickou vizualizaci pro malbu na zeď či mural art, nástěnná malba sa následně realizuje v živém prostoru. Projekt LabArt je odpovědí na poptávku po umělecké malbě pro komerční i soukromé účely, lokalita maleb není omezena, po domluvě malbu zrealizuji v rámci České republiky i Slovenska.

Umělecká malba na zeď restaurace v Bratislavě, Labart

Na základě zadání a prostorových dispozic realizuji interiérové i exteriérové malby na zeď. Zadání je možné komunikovat telefonicky, online nebo osobně. Tematické požadavky násleně zpracuji do digitální grafické vizualizace, kterou pak opět společně konzultujeme. Po schválení grafického návrhu proběhne realizace malby v živém prostoru v dohodnutém termínu. Základní ceník se primárně odvíjí od velikosti plochy, cena se ale může lišit v závislosti od prostorových dispozic a zložitosti návrhu.

Interiérové malby na stěnu

Exteriérové malby na stěnu, mural art

Pro kategorie nástěnná malba, grafitti a mural art je možné na přání zákazníka vytvořit návrh v digitální podobě. Získáte tak konkrétní představu, jak bude dílo/realizace vypadat v daném prostoru a v rámci skutečného prostorového rozvržení a dispozic.

Do fotografie interiéru/exteriéru se vloží návrh malby v grafické podobě tak, aby s ním budoucí malba na zeď co nejlépe kompozičně korespondovala. Digitální návrh malby pak poskytnu na schválnení/konzultaci.

Realizace

Po konzultaci a následném schválení digitální vizualizace realizuji dílo v živém prostoru, v dohodnutém termínu.

Výsledná realizace se od původního návrhu může lišit! A to hlavně vplyvem faktorů, jako jsou světelné podmínky; prostorové dispozice; formální převod z návrhu do malby; povrch podkladového materiálu; převod z malého digitálního formátu do finální velikosti. Při zvětšení návrhu na finální rozměr přibude detailů.

NÁVRH/VIZUALIZACE:
základní cena od 500 Kč
;-
Cena nástěnných maleb se může lišit v závislosti od složitosti motivu/návrhu a barevnosti či dle počtu pohledů a konzultací

REALIZACE:
základní cena od 1000 Kč;-/m²

Cena se může lišit dle složitosti návrhu; prostorových dispozic (obtížně dostupná místa, výška stropu atd.); barevnosti, cestovních nákladů, potřebné techniky a materiálu.