MALBA NA ZEĎ A MURAL ART, NÁSTĚNNÁ MALBA

Nástěnná malba | Graffiti na zakázku | Mural art | Malba na zeď | Interiérová malba na stěnu | Exteriérová malba na stěnu

Časozběr, interiérová realizace pro posilovnu Fithouse Kroměříž

Umělecká malba na zeď či mural art vdechne život do interiéru i exteriéru. Pobyt v prostoru se tak může stát neopakovatelným zážitkem. Realizace provádím jak pro komerční prostory, tak pro soukromé využití. Dle požadavky připravím grafickou vizualizaci pro malbu na zeď či mural art, nástěnná malba sa následně realizuje v živém prostoru. Projekt LabArt je odpovědí na poptávku po umělecké malbě pro komerční i soukromé účely, lokalita maleb není omezena, po domluvě malbu zrealizuji v rámci České republiky i Slovenska.

Umělecká malba na zeď restaurace v Bratislavě, Labart

Na základě specifických požadavek a prostorových dispozic realizuji interiérové i exteriérové malby na zeď. Po konzultaci zpracuji tematické požadavky do digitální vizualizace, po schválení proběhne realizace v dohodnutém termínu. Dle požadavky připravím grafickou vizualizaci pro malbu či mural art, kterou po schválení realizuji v živém prostoru.

Vizualizace - LabArt

Pro kategorie nástěnná malba, grafitti a mural art je možné na přání zákazníka vytvořit návrh v digitální podobě. Získáte tak konrétní představu, jak bude dílo/realizace vypadat v daném prostoru a v rámci skutečného prostorového rozvržení a dispozic.

Do fotografie interiéru/exteriéru se vloží návrh malby v grafické podobě tak, aby s ním budoucí malba na zeď co nejlépe kompozičně korespondovala. Digitální návrh malby pak poskytnu na schválnení/konzultaci.

Realizace, Labart

Po konzultaci a následném schválení digitální vizualizace realizuji dílo v živém prostoru, v dohodnutém termínu.

Výsledná realizace se od původního návrhu může lišit! A to hlavně vplyvem faktorů, jako jsou světelné podmínky; prostorové dispozice; formální převod z návrhu do malby; povrch podkladového materiálu; převod z malého digitálního formátu do finální velikosti. Při zvětšení návrhu na finální rozměr přibude detailů.

Malba na zeď a graffiti Cena , LabArt

NÁVRH/VIZUALIZACE:
základní cena od 500 Kč
;-
Cena nástěnných maleb se může lišit v závislosti od složitosti motivu/návrhu a barevnosti či dle počtu pohledů a konzultací

REALIZACE:
základní cena od 1000 Kč;-/m²

Cena se může lišit dle složitosti návrhu; prostorových dispozic (obtížně dostupná místa, výška stropu atd.); barevnosti, cestovních nákladů, potřebné techniky a materiálu.