Graffiti na zakázku a streetart

Graffiti mural art na exteriérové zdi, zobrazující abstraktní design s kombinací geometrických tvarů a červených balónků

Originální graffiti pro každý prostor

Co vám mohu nabídnout

Graffiti | Streetart | Mural art | Malba na zeď

Projekt LabArt je odpovědí na poptávku po umělecké malbě a graffiti pro komerční i soukromé účely.

Malba na obytný karavan, v graffiti streetart stylu, motivy města Ostravy a rockové hudby

Graffiti a streetart jsou pro mě nejen formou uměleckého vyjádření, ale i způsobem, jak přinést dynamiku a originalitu do různých prostorů. Graffiti techniku a malbu sprejem používám při malbě v interiéru i exteriéru, a to pro soukromé i komerční účely. Věnuji se tvorbě na zakázku, ať už jde o oživení městských zákoutí, interiérů nebo exteriérů firemních budov. Streetart a graffiti na zakázku realizuji jako samostatnou techniku, ale také v kombinaci s akrylovou malbou na zeď. Dle požadavků a prostorových dispozic lze zpracovat konkrétní téma, či malbu realizovat formou volného zadání.

Každý projekt je pro mě unikátní výzvou, kterou řeším s individuálním přístupem a pečlivostí. V průběhu let jsem se specializoval na techniky, které zajišťují nejen vizuální atraktivitu, ale také trvanlivost a odolnost mých děl vůči vnějším vlivům. Spolupracuji s klienty od počátečního návrhu až po finální realizaci, abych zajistil, že výsledné graffiti nebo streetart přesně odpovídá jejich vizím a požadavkům. Věřím, že každá zeď může vyprávět příběh a přinést nový rozměr prostoru, ve kterém se nachází. Pečlivě vybírám materiály a techniky, aby každé dílo vydrželo dlouhá léta a odolávalo vnějším podmínkám, což zajišťuje maximální spokojenost klienta.

Graffiti mural s motivem pralesa na sídlišti v Kroměříži.
Linoryt z historické fotografie, rytina, Labart, Jiří Klabal

Lokalita

Lokalita maleb není omezena, po domluvě je malba na zeď realizována v prostoru v rámci České republiky či Slovenska.

umělecká barva na zdi na chodbě posilovny Fithouse Kroměříž, graffiti styl

Férová cena

Základní cena maleb je od 1000 Kč/m², dle situace je možné ji přizpůsobit. Základní cena za grafickou vizualizaci je od 500 Kč

Umělecká malba na zdi restaurace v Praze, zobrazující dynamickou scénu s vlnami a koiovými kapry ve stylu tradičního japonského umění

Malby pro restaurace

Nechte mě transformovat váš restaurační prostor do vizuálně lákavého místa, které přitahuje zákazníky.

Mural art ve graffiti stylu v skate parku v Kroměříži, zobrazující dynamické scény s figurami provádějícími triky na skateboardu a kole, obklopené živými geometrickými tvary a intenzivními barvami, což oživuje prostor pro mladé sportovce.

Zákazky pro samosprávy měst

Spolupracuji s městskými samosprávami na vylepšení veřejných prostorů a posílení komunitního ducha.

Umělecká malba na zdi pivovaru v Kroměříži, zobrazující abstraktní krajinu s dynamickými zlatými a oranžovými tóny a létajícími figurami, která vytváří vizuálně působivý a inspirativní prostor.

Spolupráce s muzei a galeriemi

Jsem hrdý na to, že moje díla a činnost jsou součástí institucí, které osvětlují kulturní dědictví a současné umělecké směr.

Malba na zeď v dětském pokoji s dynamickým abstraktním designem a vyobrazením psa v pohybu, kombinující šedé, oranžové a modré prvky.

Interiéry bytových prostor

Proměním váš domov v místo, které odráží vaše preference a estetický smysl, pomocí originálních uměleckých děl.

Obytný karavan s custom graffiti malbou, zobrazující energické motivy města Ostrava a rockovou hudbu. Design obsahuje siluety městského panoramatu a kytary v živých žlutých a černých barvách.

Malba na dodávku/auto/karavan

Proměním vaši dodávku nebo karavan v jedinečný pohyblivý umělecký projekt, který upoutá pozornost kdekoliv zastavíte.

Malba na zeď ve zasedací místnosti farmaceutické firmy s futuristickými vědeckými motivy, včetně zobrazení lidského skeletu, orgánů a různých medicínských dat.

Komerční malba

Vytvořím pro vás unikátní vizuální identitu, která zaujme vaše zákazníky a posílí vaši obchodní pozici.

Mural art v graffiti stylu na skateparku v Kroměříži pro event No Gravity, zobrazující astronauty a kosmické motivy s výraznými červenými a šedými barvami, které symbolizují dobrodružství a exploraci

Graffiti a exteriérová malba pro eventy

Dodám umělecký rozměr eventům prostřednictvím živého graffiti a exteriérových maleb, které upoutají návštevníky.

Graffiti a streetart na zakázku

Portfolio

Profesionální graffiti a streetart na míru vašim potřebám

Specializuji se na tvorbu graffiti a streetart děl, která proměňují jak interiérové, tak exteriérové prostory v originální a dynamická umělecká díla. S využitím pokročilých technik a kvalitních materiálů realizuji projekty pro soukromé i komerční účely, vždy s důrazem na individuální požadavky a specifika daného místa. Každý projekt začíná podrobnou konzultací, během níž pečlivě analyzuji vaše potřeby a estetické cíle. Kontaktujte mě pro konzultaci a společně vytvoříme umění, které přesně odráží vaše vize a estetické cíle, a které obohatí váš prostor o nezaměnitelný umělecký prvek.

Reference

Graffiti a streetart na zakázku – Ukázky realizací

Graffiti na zakázku od návrhu až k realizaci

Průběh spolupráce

1

Konzultace

Zadání a požadavky na malbu je možné komunikovat telefonicky, online nebo osobně přímo v prostoru. Při elektronické komunikaci mi ideálně poskytnete snímky interiéru nebo exteriéru, kde sa má malba realizovat. Fotografie můžou být pořízeny z více úhlů, což pomůže pro lepší predstavu o daném prostoru. Podklady následně využiju pro následnou grafickou vizualizaci.

2

Grafická vizualizace

Na přání zákazníka je možné vytvořit návrh v digitální podobě. Do fotografie prostoru vložím návrh v grafické podobě tak, aby s ním budoucí malba na zeď co nejlépe kompozičně korespondovala. Digitální návrh malby pak poskytnu na schválnení a konzultaci. Získáte tak konrétní představu, jak bude dílo/realizace vypadat v daném prostoru a v rámci skutečného prostorového rozvržení a dispozic.

3

Realizace

Po konzultaci a následném schválení digitální vizualizace realizuji dílo v živém prostoru, v dohodnutém termínu. Výsledná realizace se od původního návrhu může lišit!. A to hlavně vplyvem faktorů, jako jsou světelné podmínky; prostorové dispozice; formální převod z návrhu do malby; povrch podkladového materiálu; převod z malého digitálního formátu do finální velikosti. Při zvětšení návrhu na finální rozměr přibude detailů.

Google recenze

Zpětná vazba od zákazníků

Přečtěte si, jaké zkušenosti mají ostatní s našimi službami pro malby na zeď a graffiti.

Zde Vložte Text Nadpisu