Graffiti na zákazku a streetart

Graffiti | Streetart | Mural art | Malba na zeď

Graffiti Malba, legal, Kroměříž

Graffiti techniku a malbu sprejem používám při malbě v interiéru i v exteriéru, a to pro soukromé i komerční účely. Streetart / Graffiti na zakázku realizuji jako samostatnou techniku, jakož i v kombinaci s akrylovou malbou na zeď. Dle požadavek a prostorových dispozic lze zpracovat konkrétní téma, či malbu realizovat formou volného zadání. Realizace probíhají v rámci České republiky i Slovenska.

Po konzultaci zpracuji tematické požadavky do digitální vizualizace, po schválení proběhne realizace v dohodnutém termínu. Dle požadavky připravím grafickou vizualizaci pro malbu či mural art, kterou po schválení realizuji v živém prostoru. Projekt Labart je odpovědí na poptávku po umělecké malbě pro komerční i soukromé účely, lokalita maleb není omezena, po domluvě malbu zrealizuji v živém prostoru.

labart - vizualizace

Pro všechny kategorie (mural art, umělecká malba na zeď, graffiti) je možné na přání zákazníka vytvořit návrh v digitální podobě. Získáte tak konrétní představu, jak bude dílo/realizace vypadat v daném prostoru a v rámci skutečného prostorového rozvržení a dispozic.

Do fotografie interiéru/exteriéru se vloží návrh v grafické podobě tak, aby co nejlépe kompozičně korespondoval s budoucí malbou. Digitální návrh pak poskytnu na schválnení/konzultaci.

Realizace, Labart

Po konzultaci a následném schválení digitální vizualizace realizuji dílo v živém prostoru, v dohodnutém termínu.

Výsledná realizace se od původního návrhu může lišit! A to hlavně vplyvem faktorů, jako jsou světelné podmínky; prostorové dispozice; formální převod z návrhu do malby; povrch podkladového materiálu; převod z malého digitálního formátu do finální velikosti. Při zvětšení návrhu na finální rozměr přibude detailů.

Cena za vizualizaci/návrh, Labart

NÁVRH/VIZUALIZACE:
základní cena od 500 Kč
;-
Cena se může lišit dle složitosti motivu/návrhu a barevnosti či dle počtu pohledů a konzultací

REALIZACE:
základní cena od 1000 Kč;-/m²

Cena se může lišit dle složitosti návrhu; prostorových dispozic (obtížně dostupná místa, výška stropu atd.); barevnosti, cestovních nákladů, potřebné techniky a materiálu.