Přeskočit na obsah

Graffiti na zákazku a streetart

co nabízím

Graffiti | Streetart | Mural art | Malba na zeď

Graffiti techniku a malbu sprejem používám při malbě v interiéru i v exteriéru, a to pro soukromé i komerční účely. Streetart / Graffiti na zakázku realizuji jako samostatnou techniku, jakož i v kombinaci s akrylovou malbou na zeď. Dle požadavků a prostorových dispozic lze zpracovat konkrétní téma, či malbu realizovat formou volného zadání.

Projekt LabArt je odpovědí na poptávku po umělecké malbě pro komerční i soukromé účely:

  • interiérové malby restaurací
  • zákazky pro samosprávu města
  • spolupráce s muzei a galeriemi
  • interiéry bytových prostor
  • komerční malba
  • graffiti a exteriérová malba pro eventy

Zkušenosti

Malby na zeď a graffiti realizuji již od roku 2006, kdy jsem studoval propagační výtvarnictví a propagační grafiku. Zkušenosti čerpám ze studií, předchozí praxe či z vlastné volné tvorby. Zrealizoval jsem desítky maleb pro soukromé i komerční využití.

Lokalita

Lokalita maleb není omezena, po domluvě je malba na zeď realizována v prostoru v rámci České republiky i Slovenska.

Cena

Základní cena maleb je od 1000 Kč/m², dle situace je možné ji přizpůsobit. Výsledná cena se pak může lišit dle složitosti návrhu; prostorových dispozic, barevnosti, potřebné techniky a náročnosti materiálů. Základní cena za grafickou vizualizaci je od 500 Kč – může se lišit dle složitosti motivu/návrhu a barevnosti či dle počtu pohledů a konzultací.

Graffiti Legal Prales
Graffiti – Prales

portfolio

Graffiti malba na zakázku a streetart

Na základě zadání a prostorových dispozic realizuji interiérové i exteriérové graffiti malby na zakázku. Zadání je možné komunikovat telefonicky, online nebo osobně. Tematické požadavky násleně zpracuji do digitální grafické vizualizace, kterou pak opět společně konzultujeme. Po schválení grafického návrhu proběhne realizace malby v živém prostoru v dohodnutém termínu. Základní ceník se primárně odvíjí od velikosti plochy, cena se ale může lišit v závislosti od prostorových dispozic a zložitosti návrhu.

Graffiti na zákazku a streetart – Ukázky realizací

Konzultace

Zadání a požadavky na malbu je možné komunikovat telefonicky, online nebo osobně přímo v prostoru.

Při elektronické komunikaci mi ideálně poskytnete snímky interiéru či exteriéru, kde sa má malba realizovat. Fotografie můžou být pořízeny z více úhlů, což pomůže pro lepší predstavu o daném prostoru. Podklady následně využiju pro následnou grafickou vizualizaci.

Grafická vizualizace

Na přání zákazníka je možné vytvořit návrh v digitální podobě. Do fotografie prostoru vložím návrh v grafické podobě tak, aby s ním budoucí malba na zeď co nejlépe kompozičně korespondovala. Digitální návrh malby pak poskytnu na schválnení a konzultaci.

Získáte tak konrétní představu, jak bude dílo/realizace vypadat v daném prostoru a v rámci skutečného prostorového rozvržení a dispozic.

Realizace

Po konzultaci a následném schválení digitální vizualizace realizuji dílo v živém prostoru, v dohodnutém termínu. Výsledná realizace se od původního návrhu může lišit! A to hlavně vplyvem faktorů, jako jsou světelné podmínky; prostorové dispozice; formální převod z návrhu do malby; povrch podkladového materiálu; převod z malého digitálního formátu do finální velikosti. Při zvětšení návrhu na finální rozměr přibude detailů.