Přeskočit na obsah

Graffiti na zákazku a streetart

Graffiti | Streetart | Mural art | Malba na zeď

Graffiti techniku a malbu sprejem používám při malbě v interiéru i v exteriéru, a to pro soukromé i komerční účely. Streetart / Graffiti na zakázku realizuji jako samostatnou techniku, jakož i v kombinaci s akrylovou malbou na zeď. Dle požadaků a prostorových dispozic lze zpracovat konkrétní téma, či malbu realizovat formou volného zadání. Realizace probíhají v rámci České republiky i Slovenska, lokalita maleb není omezena.

Projekt Labart je odpovědí na poptávku po umělecké malbě a graffiti/streetart, a to pro komerční i soukromé účely.

Graffiti Malba, legal, Kroměříž

Na základě zadání a prostorových dispozic realizuji interiérové i exteriérové graffiti malby na zakázku. Zadání je možné komunikovat telefonicky, online nebo osobně. Tematické požadavky násleně zpracuji do digitální grafické vizualizace, kterou pak opět společně konzultujeme. Po schválení grafického návrhu proběhne realizace malby v živém prostoru v dohodnutém termínu. Základní ceník se primárně odvíjí od velikosti plochy, cena se ale může lišit v závislosti od prostorových dispozic a zložitosti návrhu.

labart - vizualizace

Pro všechny kategorie (mural art, umělecká malba na zeď, graffiti) je možné na přání zákazníka vytvořit návrh v digitální podobě. Získáte tak konkrétní představu, jak bude dílo/realizace vypadat v daném prostoru a v rámci skutečného prostorového rozvržení a dispozic.

Do fotografie interiéru/exteriéru se vloží návrh v grafické podobě tak, aby co nejlépe kompozičně korespondoval s budoucí malbou. Digitální návrh pak poskytnu na schválnení/konzultaci.

Realizace, Labart

Po konzultaci a následném schválení digitální vizualizace realizuji dílo v živém prostoru, v dohodnutém termínu.

Výsledná realizace se od původního návrhu může lišit! A to hlavně vplyvem faktorů, jako jsou světelné podmínky; prostorové dispozice; formální převod z návrhu do malby; povrch podkladového materiálu; převod z malého digitálního formátu do finální velikosti. Při zvětšení návrhu na finální rozměr přibude detailů.

Cena za vizualizaci/návrh, Labart

NÁVRH/VIZUALIZACE:
základní cena od 500 Kč
;-
Cena se může lišit dle složitosti motivu/návrhu a barevnosti či dle počtu pohledů a konzultací

REALIZACE:
základní cena od 1000 Kč;-/m²

Cena se může lišit dle složitosti návrhu; prostorových dispozic (obtížně dostupná místa, výška stropu atd.); barevnosti, cestovních nákladů, potřebné techniky a materiálu.